Fruitfunk - FULL FRUIT, PURE FUNK

Fruitfunk’ist lähemalt!

KUIDAS SEE KÕIK ALGAS...


Märkasime, et nõudlus lastele mõeldud maiustuste ja suupistete tervislike alternatiivide järele kasvas. Paljud suured ja tuntud kommitööstusettevõtted ei julgenud täielikult tervislikule sortimendile üle minna kuid meie tegime seda! Aastal 2014 asutasime Fruitfunk’i ja hakkasime lastele valmistama kõige lõbusamaid ja tervislikumaid snäkke.

ESMANE KONTSEPTSIOON

Esimesed kujundused näitasid, et lastele tuttavad tegelased pakendil olid edu võti. Tervislikud snäkid on sageli suunatud täiskasvanutele ja - kui aus olla - on natuke igavad. See pidi muutuma! Pannes pakendile lastele tuttavad tegelased, muutsime tervisliku snäki lõbusaks. Me tagame, et lapsed valivad meie tervislikuma alternatiivi ise.

KUIDAS FRUITFUNK'I TOOTED ERISTUVAD?

Fruitfunk'i tooted on valmistatud värsketest puuviljadest ja marjadest. Lühikese aja jooksul puuviljad kuumutatakse, dehüdreeritakse ja jahutatakse. Pärast jahutamist vormitakse neist täiuslikud puuviljaampsud.


Ainulaadne tootmismeetod säilitab puuviljade kiudained, mineraalid ja vitamiinid. Kiudained tagavad, et puuviljasuhkur imendub kehas aeglasemalt ja veresuhkru tase jääb stabiilseks. Kuidained aitavad kaasa ka küllastumisele.

Tooted