Meist

Nii tore, et oled leidnud tee meie e-poodi! Tutvustan Sulle natukene kes me oleme ja miks me siin oleme.

Oleme üks tavaline Eesti perekond- Endine meremees, tervisliku elustiili austaja Piret. IT spetsialist ja suur jalka fanatt Silver ning meie lapsed Sandra ja Patrick.

Meie poe sünnilugu algas ühest vahvast perereisist kui leidsime oma esimese brändi- Fruitfunk. Meie arvates on geniaalne idee panna tervislikud kommid lastele tuttavate tegelaskujudega pakenditesse. Üldjuhul on sellised tooted täis igasugu keemilisi aineid, aga Fruitfunk tooted on täiesti naturaalsed.

Need puuviljamaiused olid ideaalseks kaaslaseks igas olukorras- kui oli vaja lastel natuke tähelepanu kõrvale tõmmata (tulekahju kustutada), pikk sõit ees, kõht hakkas tühjaks minema või kommi isu tuli peale.

Teine bränd lisandus meie poodi teadlikust valikust, lisada Funky Apple valikusse midagi sarnast ka vanematele. Pika otsimise peale leidsimegi ta- BitesWeLove on tervislik alternatiiv soolastele suupistetele.

Kõik brändid on siia poodi valitud väga hoolikalt. Esindame ja armastame neid ja loodame, et meeldivad ka Sulle! Kui soovid teha toitumises tervislikumaid valikuid, siis oled õiges kohas.

Toredat ostlemist!

P, S, P, S
Funky Apple pere